Netmak

  blog o modzie na Siebie

  img

  Stopień trudności frazy elementy kute

  /
  /
  /
  325 Odsłon

  Pozycjonując stronę na określoną frazę musimy wykazać się wieloma umiejętnościami począwszy od sztuki prowadzenia negocjacji, analitycznego myślenia skończywszy na sprawnej umiejętności pisania chwytliwych tekstów. Każdy etap naszej pracy przypomina element łamigłówki … Zdobyte umiejętności pozwalają nam przewidzieć posunięcia konkurencji, zachowanie algorytmu google i szereg innych. Żeby zrozumieć problem, który chcę poruszyć musimy spojrzeć z szerszej perspektywy na rynek pozycjonowania i konkurencyjności fraz. Początek stycznia, jedno z pierwszych zleceń w mojej ocenie prosta fraza: elementy kute. Liczba zindeksowanych stron 20’000, na pierwszy rzut oka może 30 stron, które pozycjonują na tą frazę. Szybka wycena i analiza strony. Jeszcze szybsza odpowiedź klienta – Robimy ! Umowa podpisania, niewielka zaliczka można zabierać się do pracy – pozycjonujemy „elementy kute”.

  Elementy kute
  Elementy kute

  Upływa miesiąc i elementy kute akcentują swoją obecność w pierwszej dziesiątce. Dopisuję frazę do zakończonych realizacji i rozliczam się z klientem. Mijają dwa tygodnie ilość indeksowanych stron podwaja się a w kolejnych dniach ilość ta zwiększa się jeszcze trzykrotnie. W wynikach możemy obserwować już kilkadziesiąt stron, które intensywnie pozycjonują na tą frazę. Efekt moja strona daleko daleko w wynikach … Wracamy do punktu wyjścia i zaczynamy pozycjonowanie od nowa. Strona pojawia się w top-10 ale nakłady pracy znacznie większe.

  elementy kute

  Z czego to wynika? W sektorze budownictwa zmieniła się łagodnie mówiąc koniunktura. Kredyty, które do tej pory finansowały inwestycje budowlane zostały ograniczone, co znacznie ograniczyło potencjał nabywczy zarówno firm jak i osób fizycznych. Producenci zaczęli odczuwać skutki kryzysu i walczyć o klientów. Wzrost konkurencyjności frazy elementy kute  związanych jest bezpośrednio koniunkturą na rynku budowlanym.

  Wyceniając frazę elementy kute bierzemy nie tylko pod uwagę jej aktualny stopień trudności ale możliwość wzrostu zainteresowania konkurencji pozycjonowaniem.

  Jak użyteczny był ten post?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

  Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

  Dotychczas brak głosów! Jako pierwszy oceń ten post.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny