Netmak

  blog o modzie na Siebie

  WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010

  WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010

  /
  /
  /
  349 Odsłon

  Mimo że do czasu pierwszego WordCamp minęło już trochę czasu postanowiłem podzielić się wrażeniami z konferencji poświęconej darmowej platformie blogowej WordPress. Konferencja trochę mnie zaskoczyła i zjawiłem się tam praktycznie w ostatniej chwili. Inicjatywa i pomysł jak najbardziej słuszne. Wymiana doświadczeń i poglądów z osobami, które znają ten system – bezcenna.

  WordCamp konferencja wordpress Łódź 2010
  WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010


  Wordpress w swojej pracy wykorzystuję jako zaplecze do pozycjonowania. Jednak od roku interesuję się wykorzystaniem tego systemu jako narzędzia do zarabiania pieniędzy: sprzedaży reklam, prezentacji produktów usługi itd. WordPress moim zdaniem jest najlepszym systemem cms zarówno dla małych stron jak i bardziej rozbudowanych witryn. Jego elastyczność, możliwości rozbudowy nawet dla osób kompletnie nie znających php jest ogromna.

  Poziom prezentacji można powiedzieć dwie skrajności: od słabego wystąpienia na temat darmowych programów do grafiki do ciekawych prezentujących wysoki poziom wystąpień min: Konrada Karpieszuka, Jakuba Milczarka. Konferencja wordpress oprócz kilku naradę marginalnych incydentów to sukces organizatorów! Dla manie to okazja do poznania ciekawych ludzi i spotkania dawno niewidzianych przyjaciół Michał, Kamil pozdrawiam:)

  Mam tylko nadzieję, że kolejny WordCamp będzie w Łodzi.

  Organizatorzy zadbali o każdy szczegół:

  Jak użyteczny był ten post?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

  Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

  Dotychczas brak głosów! Jako pierwszy oceń ten post.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny