Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Cześć

Zmień ustawienia blokowania reklam !!! Rozwój bloga finansowany jest dzięki reklamie - wspieraj wolny internet.

img
Strona główna / Marketing / Jak promować wędliny domowe?

Jak promować wędliny domowe?

/

W tym artykule chciałbym przybliżyć Wam metodę robienia porządnych wpisów w katalogach, wyjaśnię jak promować wędliny domowe w internecie. Prowadzę około dziesięciu katalogów, opartych na różnych zmodyfikowanych skryptach. Na co dzień spotykam się z setkami zgłaszanych opisów i niestety muszę to powiedzieć jest problem z wpisami a raczej z ich treścią. Ludzie myślą, że dodając do katalogu opis swojej strony w postaci linijki tekstu przypominający lekki bełkot nasycony słowami kluczowymi to admin nie pozbiera się z radości dodając go do bazy. Przykład proszę bardzo:

Wędliny domowe, kiełbasa, szynka, wyrób wędlin domowych.

Taki to wpis do katalogu zgłaszają osoby, które zajmują się pozycjonowaniem. Z jednej strony cieszę się jako osoba zawodowo zajmująca się seo, że jeszcze długo konkurencja będzie daleko z tyłu, ale z drugiej strony przeczytać 300 takich opisów dziennie …

Żeby przybliżyć sposób pisania opisów wymyśliłem sobie frazę: wędliny domowe. Analizując konkurencyjność tej frazy starałem się wybrać taką by artykuł, który Państwo czytacie bez problemu znalazł się w pierwszej dwudziestce wyników zapytań Google ( na frazę wędliny domowe ). Nasz wpis musi składać się z klasycznych elementów: wstępu, rozwinięcia i zakończenia. Warto pochylić się i zdobyć ciekawą fotografię pokazującą nasze produkty. Z pewnością administrator doceni wasz wkład i nie odrzuci wpisu. Oczywiście pod warunkiem, że jego treść nie będzie kopią już istniejących. A wiec zacznijmy. I kolejno mamy wstęp, rozwinięcie ( fotka ) i zakończenie:
[quote]
Oferowane na półkach sklepowych wędliny przyciągają naszą uwagę kolorowym opakowaniem i atrakcyjną ceną. Jednak ich walory smakowe daleko odbiegają od naszych oczekiwań. W procesie produkcji mięso poddane jest tylu zabiegom, że w końcowym efekcie z 1gk otrzymujemy 2,5kg wędliny. Już sam fakt skłania nasz do zastanowienia co tak naprawdę spożywamy?
Alternatywą jest wyrób wędlin w domowych warunkach i nie jest to wcale pracochłonne i czasochłonne. Nasz portal oferuje setki sprawdzonych przepisów, sposób wędzenia wędliny oraz ich przyprawiania. Na forum można odnaleźć podpowiedzi i porady osób, które mają doświadczenie przy wyrobie wędlin.
Wędliny domowe
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ciekawym tematem jakim są wędliny domowe. Możliwe, że w przyszłości poczęstujecie swoich gości smaczną szynką, polędwicą przyrządzoną według naszych przepisów. Zapraszamy.
[/quote]
I koniec opisu! Jego napisanie zajęło mi około 1o minut wraz z odnalezieniem wspaniałego zdjęcia prezentującego plasterki wędliny. W treści opisu wykorzystaliśmy kilka słów kluczowych:

 • wędliny
 • wędliny domowe
 • wędlin domowych
 • wyrób wędlin

Sami widzicie że nie jest to dużo pracy a efekt widoczny jest niemal natychmiast. Przydatne jest wymyślenie hasła, które będzie przewodnim motywem naszej strony np:

Walory smakowe wędlin domowych są niedopisania – trzeba naprawdę spróbować tej wędliny!

Pozdrawiam i zachęcam do pisania podobnych opisów.

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić wpis!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

1 Komentarze

 1. Postanowiłem zainwestować trochę czasu i wysiłku intelektualnego i opisać dwóch swoich klientów właśnie w ten sposób. Ciekawy artykuł opisujący usługę jaką świadczy klient i rezultaty są zachęcające.

  A skąd pomysł na analogia jaką zrobiłeś do frazy wędliny domowe?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny