Oblicz promile online - dokładny wirtualny alkomat

Przygotowana z wielkim pietyzmem aplikacja pozwala obliczyć ilość promili we krwi - zawartość alkoholu w organiźmie. Dokładny pomiar alkoholu możliwy jest dzięki algorytmowi, który na podstawie wprowadzonych danych: masy ciała, ilości czystego alkoholu dokonuje analizy ilościowej. Wirtualny alkomat online obliczy również czas jaki potrzebny jest do całkowitego metabolizmu alkoholu.

Sprawdź promile online

Opinie o naszym alkomacie

Państwa sugestie i opinie o naszym programie. Jako pierwsi dziękujemy za słowa krytyki i pochwały.

Imię: Tomasz, data: 2019 01 14Wirtualny alkomat uratował mi tyłek!!! Impreza była od piątku do niedzieli a w poniedziałek rano chciałem jechać do pracy samochodem... Obliczyłem ile mogę mieć promili wyszło około 3 a czułem się normalnie. W pracy do której pojechałem taksówką dmuchnąłem sobie w zwykły alkomat i wyszło 2,5 promila.

Imię: Danuta Krawczyk, data: 2018 02 16Wg mnie za mało możliwości wyboru trunków brakuje np. koniaku 36%

Imię: Redakcja, data: 2018 02 16Przy najbliższej aktualizacji programu uwzględnimy Pani sugestie. Dziękuję za trafną uwagę.

Imię: Agnieszka, data: 2018 02 07Bawimy się tą aplikacją na zimowiskach i pozdrawiamy rodziców ....

Imię: Jacenty, data: 2018 01 29Fajna sprawa ten alkomat - dwa piwa wypiłem i sprawdziłem promile alkomatem (kemot mie KT-560) różnica była 0,1 polecam.

Imię: Terminator, data: 2017 12 23Ja czegoś nie rozumiem, przy wypiciu 1L wódeczki mam 8 promili ? I żyje pff OSZUKIŚCI

Imię: Olek, data: 2017 09 29Alkomat super dziła bez zarzutu.

Imię: Benedykt, data: 2017 09 29Ciekawa sprawa ale ja wolę opierać się na badaniu mojego alkomatu Fitalco Leon F1.

Imię: Adam, data: 2017 09 13Widzę, że udostępnianie tylko te opinie które są wam na rękę.

Imię: Adam, data: 2017 09 13Jakie piwo ma 5% ?

Imię: Marcin, data: 2017 06 12Działa dobrze sprawdzałem zwykłym alkomacie i była różnica jedna setna.

Imię: Paweł, data: 2017 05 13Marnota ten alkomat ...

Imię: Paulina Skalska, data: 2017 04 18Wypelniam z ciekawosci dla zabawy.

Imię: Piotr, data: 2017 04 17Sam alkomat działa ok, nie podoba mi sie prezentacja , ponieważ sucha informacja, że przez 10 godzin nie mogę prowadzić samochodu jest niepełna. Nie wiem czy już jestem zupełnie trzeźwy, czy mieszczę się w widełkach 0,00-0,02.

Imię: Artur, data: 2017 01 18Jedna wielka bzdura. Według was przy mojej wadze i wzroście 1 piwo 0,5 5% schodzi ze mnie przez 3,5 godziny. hahaha dobry żart. Nie znam osoby, którą by tak dlugo trzymało.

Imię: Krzysiek, data: 2017 01 19Czy ktoś robił porównanie wyników z tego alkomatu z alkomatem analogowym no takim co się dmucha?

Imię: Karol, data: 2017 03 16Super apka pisze jadąc właśnie do pracy, mój rekord jak na razie to 2,41 ‰ a zacząłem używać apki 4 min temu i wiąże z nią moją przyszłość, polecam

Imię: Jasiek, data: 2017 02 19Zrobiłem test 10 w przeciągu max 5min. na telefonie i komputerze te same godziny i ilość wynik różnił się do nawet 0.5 promila. Dziwna sprawa!!!

Dodaj opinię o naszym alkomacieZobacz więcej

Sprawdź alkomatem ilość promili

Wypełnij pola formularza, wprowadź swój wiek, masę oraz płeć.

Wybierz płeć

Wzrost

Waga

Start picia

Koniec picia

Wybierz rodzaj oraz ilość alkoholu

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi działania alkomatu

Przeczytaj te informacje - są to tylko te istotne dla Ciebie.

Kierowca i alkoholProgram, który oblicza ilość promili alkoholu został tak przygotowany, aby wynik był zbliżony w najwyższym stopniu do rzeczywistości. Powszechnie dostępne dane odnośnie anatomii ludzkiego ciała pozwalają precyzyjnie obliczyć na podstawie wieku, wagi , płci oraz wzrostu - ilości krwi w organizmie. Zwróć uwagę - podczas pracy z alkomatem jest rzetelne podanie tych danych. Istotnym czynnikiem obliczeniowy jest również ilość alkoholu jak i czas w jakim alkohol był spożywany. Programując z nasz wirtualny alkomat uwzględniliśmy najczęściej spożywane napoje: piwo, wino, wódka, whisky w łatwych do określeniach ilościach. Podsumowując całość obliczeń sprowadza się do: określenia ilości krwi w Państwa organizmie, tępa przemian materii - metabolizmu oraz obliczenia stężenia spożytego alkoholu wyrażonego w promilach.

Wirtualny alkomat 0 promili !! Szerokiej drogi !!!Nie podejmuj decyzji o prowadzeniu samochodu na podstawie odczytów internetowego alkomatu. Drodzy Państwo prezentowany alkomat na tej stronie i możliwości analityczne mają na celu przedstawienie ilości promili oraz czas metabolizmu. Jak wszyscy wiemy przepisy o ruchu drogowym dopuszczają maksymalne stężenie alkoholu we krwi na poziomie 0,02 promila. Precyzja urządzeń pomiarowych - w szczególności policyjne alkomaty - mogą odbiegać od uzyskanych obliczeń na tej stronie. W związku z tym upominamy: przed podjęciem decyzji o kierowaniu samochodem upewnić się badając treźwość alkomatem analogowym. Odczyt danych z wirtualnego alkomatu nie należy do wiążących w momencie kontroli drogowej.

Istotną informacją dla osób, które mają zwiększony poziom promili jest czas jaki upłynie na metabolizm alkoholu. Do analizy został przyjęty współczynnik (metabolizm alkoholu), którego wyliczenie odbywa się na podstawie spersonalizowanych informacji takich jak waga, płeć oraz wzrost. Alkohol metabolizowany jest w wątrobie, a przyjęcie stałej wartości pozwala na uproszczenie obliczeń.

Kontakt

Masz uwagi do prezentowanej strony? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas!

Szanowni Państwo zachęcamy do kontaktu i składania swoich propozycji oraz uwag odnośnie funkcjonowania strony: wirtualny alkomat - oblicz promile online.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, handlujesz alkomatami zachęcamy do współpracy. Korzystając z formularza kontaktowego wyślij zapytanie, przedstaw swój pomysł - pozostajemy otwarci na innowacyjne, odważne propozycje. Gwarancja dyskrecji oraz pełne zaangażowanie w realizację wspólnych celów.

  1. Witrualny alkomat
  2. Informacje
  3. Opinie
  4. Kontakt
  5. Polityka prywatności

Prezentowna strona objęta jest ochroną praw autorskich. Kopiowanie i rozpowszechnianie udostępnionych tekstów oraz zdjęć wymaga naszej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Netmak.pl - wirtualny alkomat