img

  Program do nagrywania rozmów telefonicznych Call Recorder android

  /
  /
  /
  4533 Odsłon

  Jesteśmy czasem w sytuacji kiedy rozmowa przez telefon podąża w zabawnym lub nieporządnym przez nas kierunku. Zdarza się i to często…, przydałoby się nagrać taką rozmowę i w odpowiedniej sytuacji powołać się na jej treść. Call Recorder jest darmową aplikacją na android i pozostałe platformy. Testy przeprowadziłem na samsungsamsung galaxy ace wersja Call Recorder aplikacji 0.2.3.

  Dostępny na platformie play.google.com program do nagrywania rozmów telefonicznych możecie pobrać: tutaj

  Program działa non stop, w momencie połączenia zostaje automatycznie włączony i rozmowa zaczyna się nagrywać. Po zakończeniu rozmowy możemy udostępnić plik, zapisać w wybranym folderze telefonu.

  Jak widzicie są dwie listy rozmów: w inbox i rozmowy zapisane.

  Call Recorder lista rozmów
  Call Recorder lista rozmów
  Call Recorder lista rozmów zapisanych
  Call Recorder lista rozmów zapisanych

  Co najbardziej mnie przekonało to możliwość usunięcia wszystkich rozmów z inbox jednym ruchem palca nawet jeśli zapisanych jest kilkanaście rozmów.

  Call Recorder usuwanie nagranych rozmów
  Call Recorder usuwanie nagranych rozmów

  Program do nagrywania rozmów telefonicznych Call Recorder jest przyjazny i łatwy w obsłudze. Duży plus to wygodne zarządzie zapisanymi plikami, możliwość masowego usuwania i kopiowania nagrań.

  Wadą pozostaje jakość nagrania, o ile nasz głos jest nagrany idealnie to głos rozmówcy już nie koniecznie. Jest po prostu zbyt cichy, dopiero odpowiednie wzmocnienie dźwięku daje możliwość pełnego zrozumienia mowy rozmówcy.

  Kolejna wada, na karcie pamięci program pozostawia dużą ilość pustych folderów :(

  Call Recorder folder danych
  Call Recorder folder danych

  Jadąc samochodem, prowadziłem rozmowę przez zestaw głośno mówiący, jakość nagrania szczególnie rozmówcy zdecydowanie lepsza niż przez słuchawkę.

  Polecam przetestować aplikację, jeśli uda wam się odnaleźć przyczynę niskiej jakość nagrania głosu rozmówcy dajcie znać.

  8 Komentarze

  1. czy mozna nagrywać wszystkie rozmowy czy tylko te rozmowy ktorych numer telefonu jest zapisany w kontaktach w telefonie ?

  2. Witam mam takie problem ze nie dziala mnie automatyczne nagrywanie i to w żadnej aplikacji… nagrywa jak wejde na ta aplikacje i zaraz odrazu zadzwonie a po kilku minutach dzwonie i nic… pomocy!

  3. witam
   Czy jest szansa na odzyskanie rozmów w call recorder które były w skrzynce odbiorczej (nie zostały przeze mnie skasowane). Po czasie nagrania ze skrzynki znikają. Przechowywane są parę dni. Czy można je gdzieś odnaleźć.
   pozdrawiam

  4. Witam, a ja mam problem.Mam aplikację Call Recorder.Rozmawiałam przez telefon i nagle rozladowal mi się. Rozmowa nie nagrała się.Nie ma o niej śladu.BARDZO, BARDZO mi zależy.Czy jest jakaś szansa na jej odzyskanie? Sprawa ogromnie ważna.Bardzobprosze o odpowiedź. Pozdrawiam

  5. Google nie udostępnia takiej opcji gdyż koliduje to z prawem, nie ma nawet co szukać w markecie aplikacji która nagra dźwięk bez trybu głośno mówiącego. Ale wiadomo „dla chcącego nic trudnego” wystarczy zmodyfikowany android wgrać z odpowiednią modyfikacje i aplikacją.

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny