O firmie

Profesjonalne zdjęcia biznesowe pozwolą Twojej firmie wzmocnić przekaz w trudnym i czasochłonnym procesie jakim jest budowanie wizerunku marki. Bardzo często rozwój biznesu łączy się z otwarciem nowego biura lub podpasaniem ważnej umowy np.: wygrany przetarg itd. Warto by w takich chwilach towarzyszył profesjonalny fotograf biznesowy. Dlaczego? Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta – specjalistycznych sprzęt, aparat, obiektywy, oświetlenie umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości zdjęć nawet w trudnych warunkach. Nie zawsze panują idealne warunki do fotografii – wystarczy, że sala konferencyjna będzie ciemna – źle oświetlona i zdjęcia wyjdą nie ostre. Sprzęt jaki używamy na wysoki zakres ISO co daje pewność jakości zdjęć Używamy również jasnych obiektów ze stałym świateł, które pozwalają na ostre zdjęcia w tych warunkach.

Zdjęcia biznesowe Fun&Run Studio Łódź - znajdą tutaj Państwo próbkę moich możliwości i informacje o współpracy.

Zdjęcia biznesowe pozwalają kreować wizerunek personalny

Innym sposobem prezentacji zdjęć biznesowych jest zaplanowana sesja portretowa w arterie. Model jest dokładnie i starannie przygotowany do zdjęci. Wizażystka dba o cerę, fryzurę oraz stosowny ubiór tak by na planie modle prezentował się idealnie. Dobra współpraca między Państwem a fotografem pozwolą uzyskać naturalne, autentyczne zdjęcia biznesowe, które odpowiednio zaprezentowane skutecznie będą kreować wiarygodny i spójny z wartościami marki wizerunek. Fotografie można wykorzystać zarówno na potrzeby internetu – prezentacja na stronie www jaki i popularnych platforma Facebook, Twitter a w szczególności Linkedin Corp.

Unikalne, nastrojowe plenery do dodatkowy atut jakim powinny legitymować się zdjęcia biznesowe. Łódź w ostatkach latach zmieniła się – stare pofabryczne budynki zostały zrewitalizowane. Powstały w ten sposób unikalne w całym kraju przestrzenie, w których połączono nowoczesne wzornictwo stal, szkło z architekturą fabryk z końca XIX wieku. Taki klimat warto wykorzystać szczególnie w fotografii biznesowej. Oglądają zdjęcia biznesowe na mojej stronie internetowej proszę zwrócić uwagę na sesje wykonane właśnie z tych plenerów.

W mojej pracy istotnym aspektem jest zbudowanie przyjaznej atmosfery, w której model ma pełne zaufanie do fotografa. Tylko wtedy możliwe jest uzyskacie naturalnych zdjęć pokazujących Państwa firmę i personel w sposób autentyczny i wiarygodny. Zapraszam do współpracy Artur Rusek Fun&Run Studio Łódź.

Produkty

  • Zdjęcia korporacyjne i biznesowe – sesje w plenerze, siedzibie Państwa firmy, 
  • Portrety biznesowe – usługa dedykowana osobom wykonującym wolne zawody – adwokat, radca prany, doradcza podatkowy, agent ubezpieczeniowy, broker finansowy itp.
  • Reportaże i eventy – spotkania i szkolenia firmowe, imprezy biznesowe, premiery produktów

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Fun&Run Studio Łódź została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2020.05.22. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łódź, na ulicy Pienista 51H. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 94-107. Numer NIP jaki przypisany jest do firmy Fun&Run Studio Łódź: 7251678430. Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.