O firmie

Centrum Badania Kierowców w Lublinie to niepubliczna placówka wykonująca badania medycyny pracy w zakresie zdolności kandydata do wykonywania pracy w określonym zawodzie, stanowisku. Dzięki wieloletnim, systematycznym inwestycjom powstał nowoczesny gabinet, w którym wykorzystywana jest aparata badawcza najnowszej generacji. Zadbaliśmy o komfort naszych klientów – schludne, przyjazne pomieszczenia pozwalają w ciszy, skupić uwagę na wykonywanych zadaniach.
Wszystko to sprawia, że naszymi kentami są nie tylko mieszkańcy Lublina ale i firmy z pobliskich miejscowość. Naszym klientom oferujemy krótkie terminy, bezgotówkowe rozliczenia oraz atrakcyjne ceny badań. Lekarze posiadają aktualne wymagane prawem uprawnienia do orzekania.

Produkty

  • badania okresowe kierowców
  • badania kandydatów na kierowców,
  • badania po utracie prawa jazdy,
  • badania operatorów wózkow widłowych,
  • badania operatorów podestów ruchomych,

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Centrum Badania Kierowców została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2022.12.15. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Lublin, na ulicy Hutnicza 30. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 20-218. . Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.