O firmie

Fotografia Karolina Stella – dotychczasowym klientom kojarzy się ze zmysłowymi zdjęciami, nastrojowym pełnym emocji reportażem, tajemniczym i onieśmielającym portretem. Pasja jaką od zawsze była fotografia z czasem przerodziła się w profesjonalną działalność artystyczną. Od kiedy pamiętam interferowała mnie ludzka natura, emocje jakie przeżywamy, w chwilach rodności i smutku. To właśnie duża wrażliwość i chęć opowiedzenia o tych emocjach stały się motywacją do rozwoju i zdobywania doświadczeń w dziedzinie trudnej dziedzinie – fotografii.

Dzięki szkoleniom, warsztatom fotograficznym zdobyłam wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuję w swojej pracy. Łącząc różne techniki fotografii udało mi się wypracować swój niepowtarzalny styl, który doceniają klienci korporacyj. Dzięki indywidualnemu podejściu, zrozumieniu, empatii potrafię spojrzeć na fotografię biznesową jako na opowieść o ludziach i ich pracy, sukcesach ich wysiłku, satysfakcji i radość jaką niosą kolejne wyróżnienia. Swoim klientom proponuję sesje biznesowe w Łodzi z wykorzystaniem miejskiej architektury. Miasto ma swój styl - połączenie starych pofabrycznych przestrzeni z nowoczesną formą i stylem architektonicznym tworzy niepowtarzalnie plenery. Pomysłów na zrealizowanie sesji biznesowych jest wiele - jednym z nich jest wykorzystanie przestrzeni, w której na co dzień funkcjonuje firma. To ciekawe rozwiązanie pozwalające nie tylko eksponować pracowników firmy ale również przestrzeń, w której firma realizuje swoje usługi. Dużą radość sprawia mi praca z ludźmi i dla ludzi - dlatego każda sesja fotograficzna poprzedzona jest rozmową, w której staram się odkryć Państwa potrzeby, oczekiwania - pozwala to lepiej zrozumieć cel w jakim zdjęcia mają być wykonane.

Fotografia biznesowa Karolina Stella - Łódź znajdą tutaj Państwo próbkę moich możliwości i informacje o współpracy.

Innym kierunkiem fotografii, który od kilku lat rozwijam są zdjęcia kobiet, które podkreślają i eksponują ich piękno. Zdjęcia sensualne oprócz swojego intymnego charakteru stanowią dla wielu Pań początek odkrywania piękna swojego ciała. Prowadzę warsztaty i szkolenia, dziku którym kobietom łatwiej jest zrozumieć i zaakceptować swoje ciało – odkryć w nim piękno.

Zapraszamy zainteresowanie osoby do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której prezentowane są fotografie biznesowe, sesje rodzinne i pamiątkowe, zdjęcia sensualne jak i fotografia ślubna. Zachęcam do współpracy firmy i przedsiębiorstwa z naszego rejony (Łódź i okolice) - poznaj profesjonalną fotografię.