Polityka prywatności

Korzystając z usług Wirtualny Alkomat, udostępniasz nam swoje informacje. Prezentowana Polityka prywatności pomaga w zrozumieniu, jakie dane są zbierane, w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy. Informacje te są ważne, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Anonimowe badanie

Prezentowany alkomat umożliwia obliczenie ilości promili alkoholu we krwi na podstawie podanych przez Państwa danych. W obliczeniach wykorzystane są tylko i wyłącznie dane empiryczne - nigdy nie pobieramy danych osobowych pozwalających określić tożsamości.

Dane statystyczne

Internauta odwiedzając moją stronę pozostawia informacje o czasie trwania wizyty, źródle odwiedzin oraz jego aktywności. Dane gromadzone i przechowywane są dzięki usłudze Google Analytics.

Reklama - Google Adsense

Na stronie internetowej emitowane są reklamy dzięki programowi Google Adsense. Drobne kwoty jakie uzyskuję emitując reklamy przeznaczone są na utrzymanie i rozwój strony. Uprzejmie proszę o rozsądne korzystanie z tych zasobów i klikanie tylko w reklamy, które budzą Państwa zainteresowanie.

Firmy oraz osoby będące jednocześnie reklamodawcą mogą umieszczać pliki "cookies" w obrębie mojej strony celem pozyskania informacji o emisji reklamy.

Więcej informacji o programie Google Adsense znajdziesz na tej stronie:
https://www.google.com/policies/privacy/partners/

  1. Witrualny alkomat
  2. Informacje
  3. Opinie
  4. Kontakt
  5. Polityka prywatności
Prezentowna strona objęta jest ochroną praw autorskich. Kopiowanie i rozpowszechnianie udostępnionych tekstów oraz zdjęć wymaga naszej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 wirtualnyalkomat.com
Top