O firmie

Gabinet Stomatologiczny dr n. med. Michała Juncewicza to miejsce, w którym Pacjenci mogą uzyskać kompleksową pomoc stomatologiczną z dziedziny endodoncji, protetyki, implantologii oraz diagnostyki stomatologicznej i stomatologii zachowawczej. Gabinet stomatologiczny powstał w 2003 roku z pasji do leczenia i chęci niesienia pomocy.

Lekarz wykonuje zabiegi w znieczuleniu miejscowym, więc nawet najbardziej zaniepokojeni Pacjenci mogą poczuć się komfortowo podczas wizyty. Wszystkie usługi wykonywane w gabinecie stomatologicznym poprzedzone są pogłębionym wywiadem, a bardziej skomplikowane zabiegi dodatkowymi badaniami. Lekarz przedstawia swoim Pacjentom plan leczenia i odpowiada na wszelkie pojawiające się wątpliwości i pytania.

Zabiegi wykonywane są przez lekarza z wysoką precyzją, dzięki zastosowaniu mikroskopu stomatologicznego. Efektem pracy lekarza jest dokładnie przeprowadzone leczenie, które daje gwarancję skutecznej pomocy w nawet najtrudniejszych przypadkach. Lekarz wraz ze swoim personelem troszczy się o zdrowie swoich pacjentów stosując nowoczesne, ale sprawdzone technologie i metody.

Najczęstsze problemy, w których dr. n. Michał Juncewicz może pomóc swoim Pacjentom to między innymi leczenie kanałów korzeniowych, szczególnie tych skomplikowanych w wyniku mocnego zakrzywienia korzeni, zwapnień, powikłań po nieudanym leczeniu np. zamykanie perforacji. W gabinecie stomatologicznym dr Juncewicza uzyskają pomoc Pacjenci, którym niefortunnie po leczeniu kanałowym pozostawiono złamane narzędzie lub którzy wymagają usunięcia wkładów koronowo-korzeniowych.

Profesjonalny personel, doskonale wyposażony gabinet oraz indywidualne podejście do Pacjenta sprawiają, że każda wizyta przebiega zgodnie z planem leczenia i uzyskiwane są znakomite rezultaty.

Produkty

Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym dr. Michała Juncewicza pozwolą każdemu zachować zdrowy i piękny uśmiech na długi czas.

Gabinet stomatologiczny dr. n. med. Michała Juncewicza oferuje Pacjentom szeroki wachlarz usług. W gabinecie stomatologicznym kładziony jest duży nacisk na diagnostykę stomatologiczną. Skuteczne zaplanowanie leczenia oraz właściwa diagnostyka to podstawowy krok do zachowania zdrowych zębów i uśmiechu. Ubytki w zębach w początkowej fazie mają mikroskopijny rozmiar i w efekcie mogą zostać niezauważone. Wczesne wykrycie stanu chorobowego zęba pozwala na mało inwazyjne leczenie lub tylko profilaktykę W diagnostyce stomatologicznej stosuje się zdjęcia radiologiczne, zdjęcia twarzy, obraz z mikroskopu, tomografię komputerową, czy modele diagnostyczne. W gabinecie stomatologicznym dr.n.med Michała Juncewicza wykorzystywany jest pantomograf cyfrowy z funkcją tomografii komputerowej (model KODAK 9000 3D), z którego uzyskiwany jest trójwymiarowy obraz, który pozwala na przestrzenną analizę tkanek i procesów chorobowych. Kompleksowo przeprowadzona diagnostyka umożliwia przygotowanie efektywnego planu leczenia.

Wszczepianie implantów

W gabinecie stomatologicznym przywiązuje się szczególną wagę do bezpieczeństwa Pacjenta, przed zabiegiem wszczepienia implantów zostaje wykonana Pacjentowi tomografia komputerowa, która pozwala ocenić rozmiary kości, w której zaplanowane jest osadzenie implantu. Co więcej, Lekarz może dokonać symulacji wprowadzenia implantów i weryfikacji odległości od nerwów, czy naczyń. Implant zębowy zastępuje korzeń naturalnego zęba, jest złożony z trzech części. W kości umieszczana jest śruba z biozgodnego materiału (tytanu), zapewniającego jego trwałość i doskonałą tolerancję przez organizm. Implant jest częścią niewidoczną – schowaną w kości i dziąśle, do niego przykręcony jest tytanowy lub cyrkonowy łącznik. Na łączniku spoczywa korona porcelanową lub most. Czasami implant stanowi element utrzymujący protezę ruchomą.

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Gabinet stomatologiczny dr Michał Juncewicz została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2020.05.09. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łódź, na ulicy Szwajcera 15. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 90-130. Numer NIP jaki przypisany jest do firmy Gabinet stomatologiczny dr Michał Juncewicz: 456565656. Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.