O firmie

Wspierany globalnym dziedzictwem ultra-niezawodnej i wyjątkowej precyzji, Enerpac napędza branżę dzięki szerokiej gamie zaawansowanych narzędzi i usług przemysłowych, które przede wszystkim zapewniają naszym klientom bezpieczną i wydajną pracę każdego dnia.

Dla nas zapewnienie idealnej obsługi klienta oznacza wykonanie dodatkowej pracy, aby nasi klienci mogli być bohaterami, gdy ma to największe znaczenie, zapewniając dostęp do ogromnego katalogu produktów i usług, obszernych szkoleń i mobilnych zespołów serwisowych w terenie, gdy są potrzebne, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Historia firmy

Historia firmy Enerpac sięga roku 1910, kiedy to firma wyprodukowała pompy wodne do legendarnego Forda „Model T”. Reputacja firmy Enerpac jako lidera technologii rozpoczęła się w latach dwudziestych wraz z wprowadzeniem pierwszych podnośników hydraulicznych. Pod koniec lat pięćdziesiątych utworzono dział produktów przemysłowych i wprowadzono markę Enerpac. Przez dziesięciolecia opracowaliśmy niezrównaną gamę narzędzi hydraulicznych do tysięcy zastosowań w praktycznie każdej branży.

Mamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów i technologii hydraulicznych: produkty firmy Enerpac przeniosły niektóre z największych konstrukcji na świecie. Nasi inżynierowie opracowali rozwiązania hydrauliczne do budowy diabelskiego młyna Vegas, pomogli w napędzaniu wiaduktu Millau we Francji i rozładunku platformy morskiej w Malezji.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to jeden z naszych głównych priorytetów. Jest zakorzeniona w kulturze Enerpac i stanowi część tego, kim jesteśmy. HSSEQ ma pełne wsparcie wszystkich liderów naszej organizacji. Staramy się spełniać lub przekraczać najwyższe standardy w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony, ochrony środowiska i jakości naszych produktów i rozwiązań. Dążymy do osiągnięcia zerowej szkody dla pracowników, klientów i użytkowników końcowych naszych produktów.

Produkty

Projektujemy i produkujemy ponad 50 000 produktów w 8 zakładach produkcyjnych. Nasze urządzenia są dystrybuowane na całym świecie przez ponad 1400 partnerów handlowych. Wszystkie 8 naszych zakładów produkcyjnych wytwarza komponety, które spełniają liczne branżowe certyfikaty standardów jakości.

Wszystkie z naszych 28 obiektów i ponad 1000 pracowników stosuje procesy LEAD (Lean Enterprise Across all Discipline), aby ciągłe doskonalenie stało się częścią naszej pracy, zwiększania wydajności i wytwarzania opłacalnych produktów dla naszych klientów.

Produkty firmy Enerpac są dostępne na całym świecie za pośrednictwem sieci 1400 dystrybutorów. Dysponując 28 zakładami w 22 krajach, możemy zapewnić wsparcie techniczne i wiedzę w zakresie hydrauliki niezbędne do obsługi standardowych produktów, projektowania niestandardowych produktów do unikalnych zastosowań oraz opracowywania rozwiązań do przenoszenia niektórych z największych konstrukcji na świecie.

Akademia Enerpac to nasz wewnętrzny program szkoleniowy. Oferuje operatorom produktów i personelowi zajmującemu się serwisem Enerpac możliwość odbycia szkolenia w zakresie użytkowania i konserwacji wysokociśnieniowych narzędzi hydraulicznych. Centra szkoleniowe Enerpac Academy znajdują się w Ede (Holandia), Columbus, Wisconsin (USA), Singapurze, Sydney (Australia) i Hosur (Indie).

Enerpac łączy największy wybór wysokociśnieniowych pomp hydraulicznych z niezawodnością, trwałością i wbudowanym bezpieczeństwem, aby ułatwić znalezienie odpowiedniej pompy do każdego zastosowania wymagającego użycia siły. Dostępne w ponad 1000 różnych konfiguracjach hydraulicznych jednostek napędowych, w tym pompy ręczne, pompy zasilane bateryjnie, pompy zasilane gazem, pompy zasilane powietrzem i pompy elektryczne, które idealnie pasują do rodziny narzędzi i akcesoriów firmy Enerpac. Nasze wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne i zawory objęte są gwarancją - zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w bardziej produktywnym i wydajnym wykonywaniu pracy.

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Enerpac Polska została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2022.10.17. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Wisconsin, na ulicy N86 W12500 Westbrook Crossing. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 53051. . Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.