O firmie

Max Holder GmbH jest jednym z wiodących producentów wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do zimowego utrzymania ruchu, sprzątania ulic, pielęgnacji terenów zielonych i wielu innych zastosowań specjalnych, a także do uprawy winorośli i drzew owocowych. Ponad 250 dystrybutorów i partnerów serwisowych na całym świecie dba o to, aby pojazdy naszych klientów były zawsze w jak najlepszym stanie technicznym i gotowe do pracy. Oferujemy naszym klientom prawdziwą wielofunkcyjność, indywidualne rozwiązania i kompleksową opiekę dzięki naszej szerokiej gamie pojazdów i jednemu z największych asortymentów osprzętu na rynku, do wielu zastosowań i zastosowań.

Pojazdy z systemem uchwytów trafiają do pracy tam, gdzie wymagania są najwyższe, dla ludzi i maszyn. Nasze wielofunkcyjne nośniki narzędzi są przeznaczone do całorocznej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Wszechstronność, wydajność, niezawodność, wyjątkowa zwrotność oraz wysoki komfort jazdy i obsługi - wszystko to razem zapewnia doskonałe rezultaty przy maksymalnej opłacalności.

Produkty

Holder Traktory jest oficjalnym, wyłącznym północnoamerykańskim importerem produktów wytwarzanych przez niemiecką firmę Max Holder GmbH, jednego z wiodących producentów ciągników przegubowych na świecie.

Firma Holder Traktory składa się z dwóch firm: Holder Traktory Incorporated (HTI) i Holder Traktory Corporation (HTC). HTI, kanadyjski oddział, znajduje się w Embrun w Ontario (30 minut od Ottawy) i jest główną bazą operacyjną. HTC, oddział USA, ma siedzibę w Dedham w stanie Massachusetts.

Od 1888 roku Max Holder GmbH jest synonimem innowacyjnej inżynierii i tworzy wysokowydajne produkty do zastosowań komunalnych i rolniczych.

W 1984 roku Ameryka Północna odkryła jakość i niezawodność niemieckiego ciągnika Holder, kiedy otworzono biuro sprzedaży w Ontario w Kanadzie, a następnie w 2015 roku centrum dystrybucyjne w Stanach Zjednoczonych.

Sieć autoryzowanych dealerów i centrów serwisowych firmy Holder Tractor rozszerzyła się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w odpowiedzi na rosnącą listę klientów gmin, wykonawców i specjalistów od krajobrazu, którzy odkryli, jak Holder może pracować dla nich przez cały rok.

Po prawie 120 latach w naszej tradycyjnej lokalizacji w Metzingen, w 2018 roku przenieśliśmy się do Reutlingen w Szwabii, gdzie obecnie produkowane są nasze pojazdy. Nasze zaangażowanie w wytwarzanie naszych produktów w Niemczech jest filarem naszej filozofii biznesowej i obietnicą dla naszych klientów. Abyśmy mogli kontynuować nasze przełomowe innowacje w zakresie procesów, produktów i usług, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, a także w wiedzę naszych pracowników - co już przyniosło nam wiele nagród.

NASZA MISJA Wielofunkcyjne pojazdy do najbardziej wymagających zadań - na całym świecie.

Marka Holder na całym świecie jest synonimem tradycji i innowacji. Szwabska staranność, innowacyjne pomysły i wysoka jakość są w naszych genach w Holder. Od 1888 roku jesteśmy synonimem pionierskiej pracy inżynierskiej i wydajnych produktów do użytku komunalnego i rolniczego. Jako pionier przegubowego układu kierowniczego firma Holder znacząco przyczyniła się do uczynienia nośników narzędzi bardziej wszechstronnymi i zwrotnymi - dwie cechy, z których nasi klienci nadal korzystają.

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Holder została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2020.09.10. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Reutlingen, na ulicy Mahdenstraße 8. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 72768. . Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.