O firmie

Założona w 1932 roku firma PALFINGER jest synonimem najbardziej innowacyjnych, niezawodnych i ekonomicznych rozwiązań podnoszących do użytku w pojazdach użytkowych, statkach i sprzęcie stacjonarnym. Innowacja i dalsza internacjonalizacja produktów, procesów i usług, oprócz większej elastyczności, są kluczowymi strategicznymi filarami strategii firmy. Aby umożliwić rozwój wyzwań i możliwości cyfrowej transformacji, ta sprawdzona strategia została uzupełniona o czwarty filar: PALFINGER 21st oznacza nowe podstawowe kompetencje, nowe podejścia, nowe produkty, usługi i modele biznesowe w erze cyfrowej. Wysoka elastyczność i kompetencje w produkcji oraz globalna sieć sprzedaży i usług zapewniają nam istotną przewagę konkurencyjną i zapewniają naszym klientom DOSKONAŁOŚĆ PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw z siedzibą w Bergheim koło Salzburga w Austrii PALFINGER posiada 33 zakłady produkcyjne i montażowe w Europie, WNP, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Z około 5000 punktów sprzedaży i serwisu na pięciu kontynentach, PALFINGER jest zawsze blisko klienta, niezależnie od lokalizacji. Ta ogólnoświatowa obecność zapewnia optymalną obsługę przedsprzedażną i posprzedażną, dostosowaną do potrzeb każdego konkretnego rynku. Ponad 95 procent produktów jest eksportowanych do ponad 130 krajów na całym świecie.

DOSKONAŁOŚĆ NA CAŁE ŻYCIE

To nasze główne przesłanie. Trzon naszej marki. Dla naszych klientów oznacza to bezkompromisową najwyższą wydajność. Najbardziej ekonomiczne, niezawodne i innowacyjne rozwiązania w zakresie podnoszenia w globalnej sieci profesjonalnych partnerów serwisowych - przez cały okres użytkowania produktu. Profesjonaliści potrzebują rozwiązań produktowych o doskonałej wydajności w całym cyklu życia. Wysoka wartość odsprzedaży, krótsze przestoje i trwałe komponenty zapewniają wyjątkową równowagę kosztów - decydujące powody, dla których nasi klienci inwestują w produkty PALFINGER. Wiedzą, że oprócz doskonałej wydajności, w perspektywie długoterminowej otrzymują najbardziej opłacalne i ekonomiczne rozwiązania produktowe.

Produkty

Podstawowym produktem są dźwigi budowlane oraz żurawie. Firma jest światowym liderem w tym segmencie z ponad 100 modelami. W branży dźwigów do drewna i recyklingu pojazdów drogowych i terenowych, a także hakowców, PALFINGER jest również największym producentem na świecie. Z biegiem lat portfolio produktów było stale poszerzane o takie produkty, jak wózki widłowe montowane na ciężarówkach, windy załadowcze i platformy dostępowe. Dzięki naszym systemom kolejowym i jednostkom kontroli mostów jesteśmy europejską technologią i liderem rynku w tym sektorze zaawansowanych technologii. PALFINGER Marine jest światowym liderem w produkcji wysoce niezawodnego, innowacyjnego i niestandardowego wyposażenia pokładowego oraz rozwiązań w zakresie obsługi dla przemysłu morskiego. Portfolio produktów obejmuje dźwigi, sprzęt ratunkowy, wciągarki i sprzęt przeładunkowy. Światowa sieć serwisowa obejmująca dostawę części zamiennych zapewnia szybkie i profesjonalne wsparcie na miejscu. PALFINGER Marine działa we wszystkich głównych segmentach morskich, w tym przybrzeżnych, morskich, rejsowych, marynarki wojennej i straży przybrzeżnej oraz wiatru.

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Palifinger - dźwigi budowlane, żurawie HDS została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2020.09.16. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bergheim, na ulicy Lamprechtshausener Bundesstraße 8. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 5101. . Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.