O firmie

Nazywam się Maciej Krysiak jestem trenerem personalnym z Łodzi. Od wielu lat moją pasją i sposobem na życie jest sport. Zgromadzona przez lata wiedza i doświadczenie pozwalają mi prowadzić indywidualne zajęcia na siłowniach, klubach fitness. Cieszę się, że odwiedzasz moją wizytówkę. To dobry znak. Zaczynasz myśleć o swoim zdrowiu, kondycji i marzeniach! Sport istnieje w moim życiu od zawsze. Jako dziecko trenowałem piłkę ręczną, a kilka lat później podnosiłem ciężary. Właśnie wtedy narodziła się moja miłość do treningu siłowego, która trwa po dziś dzień. Zostałem fizjoterapeutą wierząc, że ciało każdego człowieka może osiągnąć rzeczy niesamowite. Ciebie to też się dotyczy!

Dziś moje 3 pasje: fizjoterapia, pływanie i sport łączę w jedno. Jestem trenerem personalnym. Nie wiem jeszcze, jakie są Twoje cele, słabości, jakie wyzwania przed sobą stawiasz. Chętnie o nich posłucham i podczas regularnych treningów pomogę Ci dojść do wyznaczonego celu. Jeśli postawimy poprzeczkę odpowiednio wysoko, nie będzie łatwo, ale zaufaj mi: WARTO!

Jasne! Duma pochodzi z wyników, jakie osiągają moi Podopieczni: zrzucone kilogramy, życiówki jakie robią, zdrowie do którego wracają.

W codziennej pracy dbam o to, by każdy nasz trening był krokiem do celu, jaki sobie postawisz. Fundamentem naszej pracy będzie Twoje bezpieczeństwo, solidne treningi personalne:

 • trening funkcjonalny,
 • trening obwodowy,
 • trening siłowy i inne, z dużą dawką humoru i optymizmu.

Jako fizjoterapeuta i trener personalny posiadam wiedzę, a przede wszystkim praktyczne umiejętności, które pozwolą mi:

 • szybko dopasować ćwiczenia do Twojej aktualnej kondycji,
 • dostosować aktywność do biomechaniki ciała,
 • zminimalizować ryzyko kontuzji i przeciążeń,
 • zmaksymalizować efekty,
 • sprawić, byś świetnie się bawił pokonując kolejne granice swoich możliwości.

Trener indywidualny

Nie obiecam Ci, że zrzucisz 15 kg w tydzień albo odzyskasz pełną ruchomość w tydzień. Mogę Ci obiecać, że pokażę Ci, jak do tego dojść. Jeśli będziesz miał chwile zwątpienia, zbiję wszystkie Twoje błahe wymówki. Razem osiągniemy wiele!

Uwierz, że każdy z nas jest zdolny do wielkich rzeczy. Ty też!

Trening w centrum Łodzi

Nasze treningi personalne będą odbywały się w centrum Łodzi, w Rehafit przy Placu Sienkiewicza 100 lub w miejscu, które wskażesz. Nie czekaj, nie szukaj dalszych wymówek. Skontaktuj się ze mną już dziś!

Trening personalny czyli jak będziemy ćwiczyć

Powiedz mi, co chcesz osiągnąć, ja wybiorę odpowiedni trening i pomogę Ci przez niego przejść. Nasza praca rozpocznie się od ankiety i dość rozległego wywiadu, który odpowie na kilka pytań:

 • W jakim stanie jest Twoje ciało?
 • Jak wygląda Twój tryb życia?
 • Jaki cel chcesz wspólnie ze mną osiągnąć?

Te informacje to dla mnie baza, na której buduję indywidualny plan treningów skrojony na miarę specjalnie dla Ciebie. Trening dostosuję do Twoich preferencji, dziennej dyspozycji. Jako Trener Personalny i jednocześnie fizjoterapeuta w pierwszej kolejności dbam o Twoje bezpieczeństwo. Z kontuzją nie będzie łatwo dotrzeć Ci do celu, jaki wyznaczymy. Podczas treningów jestem tuż obok. Wieloletnie doświadczenie z zakresu fizjoterapii pozwoliło mi zbudować świadomość wzorców ruchowych, którą będę przekazywał także i Tobie. Czasem robię rzeczy „dziwne” np. podczas treningu leżę na podłodze bo to jedyny sposób by sprawdzić, jak pracują Twoje stopy. Chcę wiedzieć i rozumieć, jak pracuje Twoje ciało, bo tylko tak doprowadzimy je do pożądanej formy. Treningi możemy zorganizować na siłowni, w plenerze lub u Ciebie w domu Łódź i okolice. Jednostka treningowa to ok. 60 min.
 

Dieta

Jako Twój trener personalny mam 1 zadanie: doprowadzić Cię do wyznaczonego celu. Zajmiemy się więc też i Twoją dietą! Nasz organizm to logicznie skonstruowana maszyna, która do prawidłowego funkcjonowania i osiągania ambitnych celów potrzebuje wsparcia na wielu płaszczyznach. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, poprawić wyniki w swojej dyscyplinie sportu czy po prostu lepiej się czuć, sam ruch nie wystarczy. Byśmy mogli wspólnie zwyciężyć musimy działać nie tylko na siłowni, ale też w Twojej kuchni!

Jeśli wydaje Ci się, że zdrowo się odżywiasz, że próbowałaś/eś wszystkiego, a wciąż nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu i samopoczucia – zacznij współpracę. Razem wnikliwie odnajdziemy przyczynę problemu, rozwiejemy mity dietetyczne i treningowe, dostosujemy trening i dietoterapię tak, byś był zadowolony z efektów naszej pracy.

Wspólna Praca - wspólny trening

Stawiasz właśnie pierwszy krok na drodze do lepszej sylwetki, zdrowszego organizmu, lepszego życia. Już sam pierwszy krok jest pewnie dość trudny. Masz wiele wątpliwości, wiele pytań i obaw. To zrozumiałe. Wyznaję zasadę, że Trener Personalny to ktoś więcej niż instruktor. Tak jak Ty miewam gorsze dni (choć rzadko). Wiem, co możesz czuć. Po to właśnie jestem. Odpowiem na wszelkie pytania z Twojej strony.

Nie będę ćwiczył za Ciebie – choć nigdy nic nie wiadomo :). Możesz jednak liczyć, że na sali będziesz miał obok Trenera, który wierzy w Ciebie, wierzy w to, że Ci się uda. Nasza współpraca nie musi ograniczać się tylko do sali treningowej. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Produkty

 • trening wytrzymałościowy,
 • trening redukcyjny,
 • trening siłowy,
 • trening obwodowy.

Podusmowanie informacji

Wizytówka firmy Maciej Krysiak Trener Personalny Łódź została umieszczona w portal Netmak.pl w dniu 2020.05.11. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łódź, na ulicy Henryka Sienkiewicza 100. Właściwy kod pocztowy dla wskazanej lokalizacji: 90-357. . Numer telefonu do firmy: pokaż telefon. Kontakt z przedstawicielem firmy możliwy jest również drogą elektroniczną - adres email: pokaż adres e-mail.