Oblicz promile online, dokładny wirtualny alkomat.

Przygotowana z wielkim pietyzmem aplikacja pozwala obliczyć ilość promili we krwi, zawartość alkoholu w organizmie. Dokładny pomiar alkoholu możliwy jest dzięki algorytmowi, który na podstawie wprowadzonych danych: masy ciała, ilości czystego alkoholu dokonuje analizy ilościowej. Wirtualny alkomat online obliczy również czas, jaki potrzebny jest do całkowitego metabolizmu alkoholu.

Sprawdź promile.

Opinie o naszym alkomacie.

Państwa sugestie i opinie o naszym programie. Jako pierwsi dziękujemy za słowa krytyki i pochwały.

Imię: Tomasz, data: 2019 01 14 Wirtualny alkomat uratował mi tyłek!!! Impreza była od piątku do niedzieli a w poniedziałek rano chciałem jechać do pracy samochodem... Obliczyłem, ile mogę mieć, promili wyszło, około 3 a czułem, się normalnie. W pracy, do której pojechałem, taksówką dmuchnąłem, sobie w zwykły alkomat i wyszło 2,5 promila.

Imię: Danuta Krawczyk, data: 2018 02 16 Wg mnie za mało możliwości wyboru trunków brakuje np. koniaku 36%.

Imię: Redakcja, data: 2018 02 16 Przy najbliższej aktualizacji programu uwzględnimy Pani sugestie. Dziękuję za trafną uwagę.

Imię: Agnieszka, data: 2018 02 07 Bawimy się tą aplikacją na zimowiskach i pozdrawiamy rodziców ....

Imię: Jacenty, data: 2018 01 29 Fajna sprawa ten alkomat dwa piwa wypiłem i sprawdziłem promile alkomatem (Kemot MIE KT-560) różnica była 0,1 polecam.

Imię: Terminator, data: 2017 12 23 Ja czegoś nie rozumiem, przy wypiciu jednego litra wódeczki mam 8 promili ? I żyje pff oszuści.

Imię: Olek, data: 2017 09 29 Alkomat super działa bez zarzutu.

Imię: Benedykt, data: 2017 09 29 Ciekawa sprawa, ale ja wolę opierać się na badaniu mojego alkomatu Fitalco Leon F1.

Imię: Adam, data: 2017 09 13 Widzę, że udostępnianie tylko te opinie, które są wam na rękę.

Imię: Adam, data: 2017 09 13 Jakie piwo ma 5% ?

Imię: Marcin, data: 2017 06 12 Działa dobrze sprawdzałem zwykłym alkomacie i była różnica jedna setna.

Imię: Paweł, data: 2017 05 13 Marnota ten alkomat ...

Imię: Paulina Skalska, data: 2017 04 18 Wypełniam z ciekawości dla zabawy.

Imię: Piotr, data: 2017 04 17 Sam alkomat działa ok, nie podoba mi się prezentacja, ponieważ sucha informacja, że przez 10 godzin nie mogę, prowadzić samochodu jest niepełna. Nie wiem, czy już jestem zupełnie trzeźwy, czy mieszczę się w widełkach 0,00-0,02.

Imię: Artur, data: 2017 01 18 Jedna wielka bzdura. Według was przy mojej wadze i wzroście 1 piwo 0,5 5% schodzi ze mnie przez 3,5 godziny. Dobry żart. Nie znam osoby, którą by tak długo trzymało.

Imię: Krzysiek, data: 2017 01 19 Czy ktoś robił, porównanie wyników z tego alkomatu z alkomatem analogowym no takim co się dmucha?

Imię: Karol, data: 2017 03 16 Super aplikacja pisze, jadąc właśnie do pracy, mój rekord jak na razie to 2,41 ‰ a zacząłem używać tego programu 4 minuty temu i wiąże z nią moją przyszłość, polecam.

Imię: Jasiek, data: 2017 02 19 Zrobiłem test 10 razy w ciągu 5 minut na telefonie i komputerze te same godziny i ilość wynik różnił się do nawet 0,5 promila. Dziwna sprawa!!!

Dodaj opinię o naszym alkomacie. Zobacz więcej.

Sprawdź alkomatem ilość promili.

Wypełnij pola formularza, wprowadź swój wiek, masę oraz płeć.

Wybierz płeć:

Wzrost

Waga

Początek spożycia:

Koniec spożycia:

Wybierz rodzaj oraz ilość alkoholu:

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi działania alkomatu.

Przeczytaj te informacje, są to tylko te istotne dla Ciebie.

Kierowca i alkoholProgram, który oblicza, ilość promili alkoholu został, tak przygotowany, aby wynik był zbliżony w najwyższym stopniu do rzeczywistości. Powszechnie dostępne dane odnośnie do anatomii ludzkiego ciała pozwalają precyzyjnie obliczyć na podstawie wieku, wagi, płci oraz wzrostu, ilości krwi w organizmie. Zwróć uwagę, podczas pracy z alkomatem jest rzetelne podanie tych danych.

Podstawowym czynnikiem służącym obliczeniom jest również ilość alkoholu oraz czas, w jakim alkohol był spożywany. Pisząc program,  nasz wirtualny alkomat uwzględniliśmy, najczęściej spożywane napoje: piwo, wino, wódka, whisky w łatwych do określenia ilościach. Całość obliczeń sprowadza się do: określenia ilości krwi w Państwa organizmie, tępa przemian materii, oraz obliczenia stężenia spożytego alkoholu wyrażonego w promilach.

Wirtualny alkomat 0 promili !! Szerokiej drogi !!!Nie podejmuj decyzji o prowadzeniu samochodu na podstawie odczytów internetowego alkomatu. Drodzy Państwo prezentowany alkomat na tej stronie i możliwości analityczne mają na celu przedstawienie ilości promili oraz czas metabolizmu. Jak wszyscy wiemy, przepisy o ruchu drogowym dopuszczają maksymalne stężenie alkoholu we krwi na poziomie 0,02 promila. Precyzja urządzeń pomiarowych, a w szczególności policyjne alkomaty, mogą odbiegać od uzyskanych obliczeń na tej stronie. W związku z tym upominamy: przed podjęciem decyzji o kierowaniu samochodem upewnić się badając trzeźwość alkomatem analogowym. Odczyt danych z wirtualnego alkomatu nie należy do wiążących w momencie kontroli drogowej.

Istotną informacją dla osób, które mają zwiększony poziom promili, jest czas, jaki upłynie na metabolizm alkoholu. Do analizy został przyjęty współczynnik (metabolizm alkoholu), którego wyliczenie odbywa się na podstawie podanych informacji takich jak waga, płeć oraz wzrost. Alkohol metabolizowany jest w wątrobie, a przyjęcie stałej wartości pozwala na uproszczenie obliczeń.

Kontakt

Masz uwagi do prezentowanej strony? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas!

Szanowni Państwo zachęcamy do kontaktu i składania swoich propozycji oraz uwag odnośnie do funkcjonowania strony: wirtualny alkomat, oblicz promile online.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, handlujesz, alkomatami zachęcamy do współpracy. Korzystając, z formularza kontaktowego wyślij zapytanie, przedstaw swój pomysł. Pozostajemy otwarci na innowacyjne, odważne propozycje. Gwarancja dyskrecji oraz pełne zaangażowanie w realizację wspólnych celów.

  1. Wirtualny alkomat
  2. Informacje
  3. Opinie
  4. Kontakt
  5. Polityka prywatności

Prezentowana strona objęta jest ochroną praw autorskich. Kopiowanie i rozpowszechnianie udostępnionych tekstów oraz zdjęć wymaga naszej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 Netmak.pl, wirtualny alkomat