Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Rotator Formiko FHR 3.000SF (Nowy)

dodano: 2024.01.17 ważne do: 2025.01.11 wyświetleń: 223
1 880 zł

Rotator Formiko FHR 3.000SF to wysoce ceniony w branży leśnej rotator, dedykowany do obsługi ładunków o wadze nie przekraczającej 3 ton. Ten model cieszy się ogromną popularnością dzięki swojej wszechstronności i trwałości. Montowany na przyczepach transportowych do ciągników i mini-ciągników, rotator ten został specjalnie zaprojektowany do intensywnej pracy w sektorze leśnym, maszynach budowlanych oraz gospodarstwach rolnych.

Inżynierowie i technicy Formiko zastosowali nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne i techniczne, które gwarantują długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Oparte na najnowszych osiągnięciach technologii, urządzenie to stanowi solidny fundament dla efektywnej pracy w trudnych warunkach.

Jednym z kluczowych atutów firmy Formiko jest szybka dostępność kompletnych rotatorów oraz części zamiennych na polskim rynku. To oznacza, że użytkownicy, których urządzenia ulegną awarii, mogą liczyć na błyskawiczną dostawę niezbędnych komponentów. Ta elastyczność przekłada się na minimalizację przestojów oraz efektywną obsługę serwisową, co z kolei redukuje straty finansowe związane z potencjalnymi problemami technicznymi.

Dystrybucja na ternie Polski

Nasze produkty możesz zamówić w sklepie rotatory.pl wybierz dział bezpośrednio: rotatory.pl/pl/sklep/5619-formiko.html

Zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją techniczną rotatora przed podjęciem decyzji zakupowej. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnych informacji. Warto podkreślić, że ceny obowiązujące w momencie dodania ogłoszenia mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut (Euro). W związku z tym, zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu w celu złożenia zamówienia i skorzystania z aktualnych ofert.

Formiko
20 l/min
FHR 3.000SF
za zamówienie
rotatory.pl
Kontakt
Formiko Hydraulics
ul. Dzirciema iela 119 k-1, LV-1055 Ryga ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.