Dzisiaj jest: 23.5.2024, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Badanie lekarskie na prawo jazdy kategorii B - Lublin

dodano: 2024.01.03 ważne do: 2029.12.10 wyświetleń: 166

Zamierzasz przystąpić do kursu na prawo jazdy kategorii B? Mieszkasz w Lublinie lub okolicach? Musisz wiedzieć, że oprócz kompletów dokumentów, profilu kandydata potrzebne Ci będą aktualne badania psychotechniczne. Nasza placówka Centrum Badań Kierowców w Lublinie wykonuje badania lekarskie kat B,C,D oraz wielu innych dziedzinach logistyki i transportu. Przyszłym kierowcom oferujemy dogodne i szybkie terminy, atrakcyjne ceny oraz co najważniejsze profesjonalne banie, którego efektem jest orzeczenie o zdolności do kierowania pojazdem osobowym.

Podstawa prawna dla badań lekarskich kategoria B:

Ustawa z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym ( Dz. U. z 2005r Nr 108, poz. 908, z późn. zm.),

Rozporządzenie MZ z dnia 07 stycznia 2004r w sprawie badań lekarskich kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami ( Dz. U. Nr2, poz 15, z późn. zm.).

Badania lekarskie kandydatów na kierowców prowadzone są przez uprawnionego lekarza lub psychologa transportu. Lekarz ocenia stan zdrowia i wydaje na podstawie zgromadzonych informacji odpowiednie zaświadczenie. W trakcie badania na prawo jazdy kategorii B prowadzony jest szczegółowy wywiad, pozwalający lekarzowi ocenić wstępne informacje dotyczące przebytych chorobach, urazów i innych aspektów zdrowotnych.

Na badania zapraszamy z kompletem dokumentów – dowód osobisty, najlepiej unikać spożywania posiłków na dwie godziny przed wizytą, należy również być wypoczętym.

Kontakt
Centrum Badania Kierowców
ul. Hutnicza 30, 20-218 Lublin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.