Dzisiaj jest: 5.12.2023, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Zbiornik hydrauliczny Binotto 160 L (Nowy)

dodano: 2022.10.14 ważne do: 2025.08.21 wyświetleń: 240
2 063 zł

Proponuję zbiornik hydrauliczny o pojemność 160l renomowanej włoskiej marki Binotto. Oferowany produkt jest sprzedawany w komplecie - zbiornik, pas montażowy, filtr powrotny FRA33B08BNC, korek wlewowy z miarką H81C.

Wymiary:

  • szerokość (wzdłuż ramy) - A = 75cm
  • wysokość (mierzona z łapami) - H=72cm
  • głębokość - C=45cm

Wyjścia:

  • powrót - gwint wew. 3/4"
  • ssanie - gwint zewn. 5/4"

Długotrwała i ścisła współpraca z wiodącym na świecie producentem hydrauliki zapewnia niezawodne dostawy i standardy obsługi. Innowacyjne podejście do rozwoju produktów oraz wprowadzenie nowoczesnych linii produkcyjnych przyczynia się do tworzenia produktów o najwyższej jakości! Posiadanie szerokiej wiedzy o produktach i rynku pozwala nam oferować rozwiązania techniczne na wysokim poziomie!

Firma Binotto

Działając w ponad 150 krajach, Binotto jest liderem w projektowaniu i rozwoju sektora wywrotek. Ta pozycja została zdobyta przez dziesięciolecia doświadczenia w branży, z tysiącami klientów z różnych sektorów rynku, z wyjątkowymi wyzwaniami transportowymi. Konsekwencją tej wysokiej specjalizacji w hydraulice samochodowej jest to, że dział rozwoju firmy może szybko i skutecznie pomóc każdemu klientowi w opracowaniu niestandardowych rozwiązań dla wszelkich potrzeb, czy to jednorazowego projektu, czy też wielkoseryjnej linii montażowej. Jednocześnie innowacyjny zespół inżynierów Binotto odgrywa fundamentalną rolę w utrzymaniu przywództwa, rozwoju i ciągłym wprowadzaniu nowych produktów i odmian, aby zmaksymalizować korzyści dla naszego globalnego rynku.

Wybierz najlepszego dostawcę!

  • Przedstawiamy bardzo szeroką gamę produktów do prawie każdego typu pojazdu i zastosowania
  • Ciągły rozwój nowych produktów, które wyznaczają nowe standardy w branży urządzeń hydraulicznych
  • Unikalny projekt w połączeniu z wysoką precyzją obróbki i długim doświadczeniem produkcyjnym sprawiają, że produkty Binotto są bezkonkurencyjne!
Binotto
160 l
Stal
Kontakt
Sklep Dźwigi OK
ul. Krótka 6, 90-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.