WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010

WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010

/
/
/
1052 Odsłon

Mimo że do czasu pierwszego WordCamp minęło już trochę czasu postanowiłem podzielić się wrażeniami z konferencji poświęconej darmowej platformie blogowej WordPress. Konferencja trochę mnie zaskoczyła i zjawiłem się tam praktycznie w ostatniej chwili. Inicjatywa i pomysł jak najbardziej słuszne. Wymiana doświadczeń i poglądów z osobami, które znają ten system – bezcenna.

WordCamp konferencja wordpress Łódź 2010
WordCamp konferencja WordPress Łódź 2010


Wordpress w swojej pracy wykorzystuję jako zaplecze do pozycjonowania. Jednak od roku interesuję się wykorzystaniem tego systemu jako narzędzia do zarabiania pieniędzy: sprzedaży reklam, prezentacji produktów usługi itd. WordPress moim zdaniem jest najlepszym systemem cms zarówno dla małych stron jak i bardziej rozbudowanych witryn. Jego elastyczność, możliwości rozbudowy nawet dla osób kompletnie nie znających php jest ogromna.

Poziom prezentacji można powiedzieć dwie skrajności: od słabego wystąpienia na temat darmowych programów do grafiki do ciekawych prezentujących wysoki poziom wystąpień min: Konrada Karpieszuka, Jakuba Milczarka. Konferencja wordpress oprócz kilku naradę marginalnych incydentów to sukces organizatorów! Dla manie to okazja do poznania ciekawych ludzi i spotkania dawno niewidzianych przyjaciół Michał, Kamil pozdrawiam:)

Mam tylko nadzieję, że kolejny WordCamp będzie w Łodzi.

Organizatorzy zadbali o każdy szczegół:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny