img

  Ogrodzenia panelowe – rekiny pozycjonowania

  /
  /
  /
  1105 Odsłon

  Zamawiając pozycjonowanie klient płaci za określoną pozycję swojej strony w Google na proponowaną frazę. Czy płaci za setki linków, które umieścimy w katalogach? Czy płaci za optymalizację strony? Nie płaci za określoną pozycję i to go tylko interesuje. Wyobraża sobie setki wejść na stronę, wzrost sprzedaży – wyobraża sobie konkurencję, która zostaje daleko daleko z tyłu a co najważniejsze zacznie uważać się za lidera.

  Jestem pierwszy więc szacunek należy się mi!

  Tak prezentuje się nasz produkt  – pozycjonowanie. Sprzedajemy wyobrażenie o popularności strony. Gdyby nie te emocje klienta raczej forsy i chleba by z tego nie było.

  Rekiny pozycjonowania
  Rekiny pozycjonowania

  Ale do czego dążę? Ostatnie negocjacje z klientem dotyczyły stawek. Zaproponowana kwota była czterokrotnie większa od tej jaką proponowali moi konkurenci.  Klient zdziwiony ale dociekliwy dlaczego jedna firma proponuje tak niskie stawki a druga się ceni?

  W naszej branży litości nie ma  dla konkurencji i dla klienta.

  Uprzejmie wyjaśniam fraza ogrodzenia panelowe bo o takiej rozmawiamy może być wypozycjonowana ( najtańsza oferta ) na zasadzie dodania strony do kilkuset katalogów z linkiem „ogrodzenia panelowe” i oczywiście opis strony:

  Ogrodzenia budowlane, ogrodzenia panelowe, przestawne. Ogrodzenia docelowe, stałe. Sprzedaż, montaż oraz dostawa na terenie całej Polski.

  Nie chcę się czepiać i osądzać autora tego opisu bo nie można mieć pretensji … Trzeba jednak powiedzieć sobie, że w najtańszej opcji pozycjonowania konkurencja umieści w sieci kilka set identycznych opisów. Takim tekstem będzie zachęcać internautów do korzystania z usług swojego klienta. Najgorsze jednak jest to, że usunięcie tych wpisów jest praktycznie nie możliwe i przez wiele lat będą reklamować naszą firmę … Cieszę się, że konkurenci reprezentują ten poziom i nie pracują nad tym żeby to zmienić.
  Oczywiście umowę podpisaliśmy na kwotę, którą JA zaproponowałem a klient odniósł wrażenie zrobienia naprawdę dobrego interesu.

  Ogrodzenia panelowe
  Ogrodzenia panelowe

  Ogrodzenia panelowe oczywiście wskoczył na umówione pozycje, moje opisy skutecznie zachęcają do odwiedzenia strony, korzystania z usług i produktów klienta, który rzeczywiście odczuwa skutki etycznego pozycjonowania.

  1 Komentarze

  1. Problem miałem podobny. Firma pozycjonowała mi stronę wyniki były całkiem niezłe i chyba na tej samej zasadzie. Są strony, które linkują do mojej z opisami takimi, że cytować się nie da ( co drugie słowo to fraza kluczowa ). Oprócz tego, że strona zaraz zniknęła z google to długo jeszcze się nie pokazywała. Faktycznie tanie pozycjonowanie to mit.
   (fotka pokazująca ogrodzenia super, rekiny – jeszcze lepsza )

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny