Internet mobilny za darmo od Aero2

  Internet mobilny za darmo od Aero2

  /
  /
  /
  1462 Odsłon

  Darmowy internet Aero2 traktuję bardziej jako ciekawostka i przygoda niż narzędzie do pracy. Już po kilkunastu minutach można stwierdzić, że takie mobilne łącze może być dobre jeśli chcemy sprawdzić pocztę, wysłać maila lub poczytać informacje na stronach www. Nie da się na 100% oglądać i pobierać filmów, wysyłać duże pliki .doc czy .pdf – to trwa dość długo. Jednak mamy darmowy mobilny dostęp do internetu.

  Mobilny internet Aero2
  Mobilny internet Aero2

  Jak taki dostęp uzyskać?

  Sama procedura uzyskania karty sim do darmowego internetu nie jest niczym skomplikowanym. Najpierw musimy mieć internet :-( żeby w ogóle pobrać wniosek, wysłać potwierdzenie i zrobić dwa przelewy.

  Jeśli już jesteśmy on line przechodzimy na tą stronę:

  WNIOSEK O UŻYCZENIE KARTY SIM BEZPŁATNY DOSTĘP DO INTERNETU

  Znajdziecie tutaj wszystkie informacje jakie potrzebne są podczas składnia wniosku.

  Jak długo trzeba czekać.

  Na moją kartę SIM do Aero2 czekałem około dwa tygodnie. Dziś przeprowadziłem testy i dzielę się swoimi wrażeniami pisząc tego posta korzystając właśnie z sieci od Aero2.

  Zachęcam do testów darmowego internetu, pamiętając jednak, że mamy do czynienia z usługą darmową. Nie zawsze połączenie do sieci będzie możliwe (nieraz czekam kilka minut na zalogowanie) szybkości też dużej nie ma. Jedak tak jak wspomniałem na wstępie: przeglądanie poczty, czytanie i społecznościowe strony z pewnością Aero2 powinien wystraszyć.

  6 Komentarze

  1. Ja też korzystam z Areo 2 i jestem zadowolony, jedyna inwestycja jaką musiałem poczynić to zakup modemu i koszty przesyłki karty Areo 2 oraz depozyt za kartę. Przeważnie korzystam z tego netu w delegacji i do przeglądania stron www, w zupełności wystarcza.

   • Z tym Aero 2 to taki przekręt. Z tego co kojarzę Polska musiała dostosować się do jakiś normatyw w UE i udostępnić darmowy internet. Zorganizowali przetarg wygrał go właściciel Polsatu i udostępnił trochę taki ,,internetowy syf” transfer danych jest dziadowski. Dlaczego taki udostępnił, bo jest właścicielem Plusa i internetu obecnie LTE to by za darmo nie udostępnił czegoś w miarę średniego.

    • Ktoś się zgłosił, ktoś przedstawił ofertę i ktoś ją wybrał. Teraz korzystam z tego i jak jest każdy widzi. Jednak mimo swoich wad i ograniczeń – pamiętajmy dostęp jest darmowy!

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny