img

Jak zlokalizować zgubiony lub skradziony telefon? Namierzamy telefon!

/
/
/
/
video
31533 Odsłon

Dzisiejsza publikacja inspirowana jest kolejnym mocnym przeżyciem i wysokim poziomem adrenaliny!
Czasem się tak zdarza, że telefon leży w miejscu, którego nie możemy dokładnie określić. Wiecie o czym mówię, telefon po licznych poszukiwaniach uznajemy za zaginiony, do głowy przychodzi nam jedna myśl: telefon został skradziony!

Ja Ci mówię uspokój się i nie wpadaj w panikę!

Przeczytaj spokojnie moją publikację i wykorzystaj narzędzia, które pomogą Ci odzyskać telefon.

Wiem łatwo mi to mówić, jednak ja też dwa razy szukałem swojego telefonu z myślą, że wszytko co miałem na nim numery telefonu, zdjęcia, dokumenty, filmiki wszystko stracone!

Pierwsza zasadnicza sprawa jaką musisz teraz wykonać to przeczytaj na spokojnie do końca i zacznij działać.

 • Opiszę aplikację, którą możesz zainstalować na swoim telefonie zdalnie – czyli nie musisz mieć telefonu w łapie. Musisz mieć konto na Goole a dokładnie Goole Play
 • Pokażę Ci jak tą aplikacją się posługiwać – spokojnie to proste, łatwiejsze od założenia poczty na tlenie.

Zaraz zaraz ja jeśli ktoś wyciągnął kartę SIM? Czytaj dalej na 100% aplikacja działa nawet jeśli karta została wyjęta z Twojego telefonu! Wystarczy, że nowy właściciel śmiga teraz beztrosko po internecie i już go mamy!

 • Namierzanie telefonu z dokładnością do 1m! Tak nie mylę się swój telefon znalazłem po 10 minutach poszukiwać i był tam gdzie wstała pinezka na mapie!
 • Zablokowanie telefonu i usunięcie z niego wszystkich danych – ostateczność – jeśli dane na Twoim telefonie są poufne możesz je skutecznie usunąć!

Zobacz jak działa ta aplikacja

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=Hm2EZHQEiMU” width=”560″ height=”315″]

Instalacja narzędzia do lokalizacji telefonu.

Logujesz się na swoje konto Google, klikasz w ten link – zostaniesz przekierowany na stronę Google Play. Instalujesz aplikacje podając kolejno wszystkie potrzebne informacje. Zaznacz, że jest to instalacja zdalna. Jeśli Twój telefon jest w sieci (aktywna transmisja danych) program sam zainstaluje się na telefonie. Jeśli nie to za każdym razem kiedy ktoś zaloguje się do sieci program będzie próbował się zainstalować. Bądź spokojny ta instalacja przebiega w taki sposób, że nikt nie widzi na wyświetlaczu, że właśnie coś system pobiera i instaluje.

Mam już aktywie konto w systemie i co dalej?

Jeśli wszystko poszło gładko: instalacja powiodła się powinieneś dostać info. Możesz teraz wybrać opcję w Panelu namierz telefon. Zaczyna się nerwowe oczekiwanie na rezultaty. Mnie system znalazł telefon za pierwszym razem. Pokazała lokalizację sprzed 12h i rzeczywiście telefon tam był. Jak się okazała na miejscu bateria była rozładowana- aplikacja pokazała lokalizację ostatniego aktywnego połączenia z siecią.

Widok aplikacji w telefonie

[image_thumbs]
[image_slider link=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131118-101349.jpg” source=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131118-101349.jpg”] Panel główny [/image_slider]
[image_slider link=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131118-101326.jpg” source=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131118-101326.jpg”] Namierzamy telefon [/image_slider]
[image_slider link=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131116-133144.jpg” source=”https://www.netmak.pl/blog/wp-content/uploads/2013/11/SC20131116-133144.jpg”] logotyp [/image_slider]
[/image_thumbs]

Kolejne dni testów pokażą Ci, że ta darmowa aplikacja do namierzania telefonu to idealny wybór. To co mnie najbardziej przekonało:

 • backup danych – system ustawiamy raz na tydzień – zastaną zapisane wszystkie nasze numery telefonu, połączenia oraz zdjęcia.
 • bezpieczeństwo – w darmowej wersji Plan B sprawdza czy zainstalowane na naszym telefonie aplikacje są bezpieczne – wirusy itp.
 • namierzanie telefonu – życzę sobie i Wam by ta funkcja była wykorzystywana w sytuacji: „zapomniałem gdzie położyłem” rzadziej a albo wce w sytuacji: skradziono mój telefon!

22 Komentarze

 1. w google play widnieje info, że aplikacja zainstalowana. ale poza tym nie otworzyło mi żadnego okna czy panelu ustawień. w co mam wejść?

 2. Witam mam motorole motoe2 (4g-lte) w sieci orange i zainstelowałęm aplikacje ale nie mogę się zalogować na Lookout wyskakuje mi że nie poprawne hasło albo emeil ale ja mam pewność że dobrze wszystko wpisałęm i niewiem co zrobića bardzo zalerzy mi na moim telefonie

 3. nie ma czegoś takiego jak zdalna instalacja od razu jest przypisany telefon na którym wpisujesz maila i hasło, a ja chcę znaleźć zagubiony telefon córki więc jak to zrobić?

 4. Witam. Zgubiłam dziś telefon. Był to Sony Ericsson, ale starszy model, mianowicie C901, więc nie ma tam androida. Czy mimo to możliwe jest znalezienie go jakimś cudem poprzez tę aplikację, lub inną?

 5. witam przy instalacji aplikacji wykrywa moj telefon poprawnie wyskakuje komiunikat ze wkrotce zotsanie ona zainstalowana lecz nie moge zalogowac na stronce lookout? czy ma to znaczenie ze mam konto na onecie?

 6. słuchajcie zgubiłem swój telefon Sony Z1 i próbuje zainstalować aplikacje i chyba coś mi nie wychodzi. a wiec w google play jest napisane że została zainstalowana ale przy logowaniu się na lookout co mam wpisać ? jeżeli nie zakładałem tam żadnego konta?

   • ja mam samsung galaxy s3 mini i tez nie mogę zainstalować, może dasz jakąś rade bo bardzo mi zależy na znalezieniu swojego telefonu.

   • Kochani instalacja jest banalnie prosta i wychodzi zawsze! Problemem jest zasilanie telefonu. Jeśli telefon ma naładowaną baterię może wytrzymać kilkanaście godzin. Co warto zrobić? Nie dzwońcie co chwila jeśli nikt nie odbiera! Oszczędzajcie baterię!. Zastanówcie się czy telefon ma aktywną transmisję danych (czy jest włączony internet) nie Wi-Fi tylko internet od operatora (Play, Orange, Plus itp). .

 7. witam. chcąc pobrać aplikacje, klikam zainstaluj, i wyświetla się brak urządzeń na których można zainstalować aplikacje. Mam kruger&matz na androidzie, wiec nie rozumiem w czym problem. Proszę o pomoc, pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny