Kalkulator spalania paliwa

Kalkulator spalania paliwa

/
/
/
620 Odsłon

Banalnie prosty i przydatny rachunek spalania paliwa na 100km pojawia się w aplikacjach na wszystkie systemy w tym najpopularniejszy android. Kalkulator spalania paliwa jest niczym innym jak wynikiem obliczeń proporcji. Wystarczy pomnożyć ilość przejechanych kilometrów i ilość zatankowanego paliwa i podzielić przez 100. Tak przeprowadzone działa pozwolą uzyskać średnie spalanie na 100km.

Kalkulator spalania paliwa.

Tutaj możesz obliczyć średnie spalanie na 100km, wprowadź ilość zatankowanego paliwa oraz ilość przejechanych klinometrów.

Kalkulatory spalania na android

Proste obliczenia mogliśmy wykonać powyżej, jeśli jednak potrzebujemy więcej fanki i danych możemy poszukać aplikacje na urządzenia mobilne. Już po kilku próbach znalezienia dobrej darmowej aplikacji mogę przedstawić wniosek: jest dużo ale większość do niczego. Dobrze rozwiązana kwestia algorytmu liczonego średnie spalenie praktycznie w każdej wersji wzbogacany jest dziennikiem spalania, który moim zdaniem całkowicie kładzie przydatność aplikacji.

Dalsze poszukiwania pośród bezpłatnych aplikacji mimo dobrych chęci zostają porzucone na rzecz aplikacji płatnych. Pierwsza płatna aplikacja i duże zaskoczenie. Podstawowa funkcja jak kalkulator spalania paliwa uzupełniona jest dziennikiem spalania oraz kalkulacją i wizualizacją kosztów spalania. Wszystkie dane przedstawione są w czytelny i przejrzysty sposób: wykresy słupkowe, raport miesięczne, średnie zestawienie danych.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach: podstawowa z ograniczonymi funkcjami i płatna, gdzie funkcje dodatkowe aplikacji są dostępne. W dniu mojego testu koszt aplikacji wynosił 4,99zł. Całkiem nie dużo …

Jak wygląda aplikacja?

  •  widok podstawowy widok podstawowy
  •  kalkulacja kosztów kalkulacja kosztów
  •   menu główne menu główne
  • podstawowa konfiguracja podstawowa konfiguracja

Poniżej linki do pobrania:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny