img

  Poszukiwana latarka na android? Polecam Tiny Flashlight!

  /
  /
  /
  /
  video
  955 Odsłon

  Hej! Przypomniało Ci się kiedyś w całkowitej ciemności, że o czymś zapomniałeś? o czymś ważnym i potrzebnym? … nie wnikam. Zdarza się! A Ty przecież nie rozstajesz się ze swoim telefonem, bo nawet kiedy kładziesz się spać sprawdzasz pocztę czy profil na Fb … Mam dla Ciebie świetną informację, jeśli na Twoim telefonie zainstalowany jest system android nastąpi jasność w ciemnościach. Wszystko za sprawą aplikacji Latarka – Tiny Flashlight.

  Darmowa latarka na android to świetna aplikacja, która włączy diodę LED i oświetli wszystkie zakamarki, które zamierasz przeszukać by znaleźć np. ładowarkę. Aplikacja jest dostępna na play.google.com, możesz ją pobrać z tej strony – klik.

  Moje testy wypadły świetnie, działa latarka świeci. Twórca softu dorzucił kilka widgetów, w których przydatność trochę powątpiewam … Choć jeden wart jest prezentacji „żarówka” przesuwając palec po ekranie zmieniasz kolor i intensywność światła, czerwony, pomarańczowo robi się nastrojowo…

  Różowa żarówka
  Różowa żarówka
  Czerwone światełko
  Czerwone światełko

  Kończę prezentację filmikiem pokazującym jak działa Latarka :) Zachęcam do testów i napiszcie czy Wam się nie przydała choć raz. Cześć.

  Zobacz film

  1 Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wysokość ta DIV wymagane do włączenia lepki pasek boczny