Dzisiaj jest: 21.9.2023, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Sterowania radiowe Scanreco

Dodano: 2 lata temu Czytane: 306
Redakcja poleca!

Szwedzka firma Scanreco jest światowym liderem technoligi przezprwodowego sterowania użądzeniami. Poćżtki działości firmy

Sterowania radiowe Scanreco

Urządzenia Scanreco, są znane na całym świecie z bezpiecznego bezprzewodowego sterowania maszynami hydraulicznymi, rolniczymi, górniczymi, przeładunkowymi i przemysłowymi. Wysokiej jakości, solidne i niezawodne produkty do zdalnego sterowania radiowego Scanreco zapewniają nieograniczony wybór dla praktycznie wszystkich zastosowań zdalnego sterowania radiowego. Scanreco jest szwedzką firmą technologiczną, światowym liderem w swojej dziedzinie. Rozwiązania Scanreco są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, od dźwigów samochodowych i maszyn rolniczych po miniładowarki, wiertnice, pompy do betonu, leśnictwo i wiele innych mobilnych maszyn do obsługi ładunków. W rzeczywistości jest bardzo niewiele rzeczy, których Scanreco nie może kontrolować bezprzewodowo. Scanreco od ponad 35 lat opracowuje rozwiązania zdalnego sterowania dla najbardziej wymagających branż, gdzie bezpieczeństwo i niezawodność są absolutnie kluczowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zdalnie sterować dużymi żurawiami budowlanymi, miniładowarkami, wiertnicami, pompami do betonu, sprzętem rolniczym i leśnym, tacami przechylnymi, windami załadowczymi, wywrotkami, przyczepami z ruchomym dnem, polerkami do podłóg, wózkami próżniowymi lub dźwigami, Scanreco ma wydajne rozwiązanie, w którym operator może stanąć z boku i sterować maszyną z bezpiecznej odległości.

Scanreco Pocket

Nadajnik Scanreco Pocket ma ergonomiczny kształt, który idealnie leży w dłoni, a wszystkie przyciski można łatwo obsługiwać bez przesuwania uchwytu. Nadajnik dostępny jest z 3, 4, 6 lub 8 przyciskami jednostopniowymi. Dostosowanie frontu nadajnika jest możliwe za pomocą unikalnych naklejek, a także wyboru między pustymi przyciskami lub przyciskami ze standardowymi nadrukami.

Pocket oferuje wysoki stopień adaptacji i funkcji. Przyciski można skonfigurować jako chwilowe, zatrzaskowe lub blokujące. Każdy przycisk może być przypisany do dowolnego wyjścia odbiornika, a także może być przypisany do kilku wyjść jednocześnie. Funkcja zmiany biegów powiela funkcjonalność każdego przycisku. Pięć diod LED, które są używane do sprzężenia zwrotnego z odbiornika, można bez trudu zaprogramować.

Automatyczne zarządzanie częstotliwościami pozwala na ciągłą pracę bez przerw spowodowanych zakłóceniami radiowymi z innych urządzeń bezprzewodowych. W przypadkach, gdy wymagany jest rozszerzony zasięg działania, dodatkowa kieszeń może działać jako repeater łącza radiowego.

Nadajnik komunikuje się z odpowiednim odbiornikiem za pomocą protokołu Scanreco i unikalnego kodu identyfikacyjnego. Gwarantuje to, że żaden inny nadajnik lub produkty Scanreco nigdy nie będą mogły przypadkowo aktywować maszyny. Nadajnik można skonfigurować tak, aby wysyłał dane tylko wtedy, gdy przycisk jest aktywowany, lub dla większego bezpieczeństwa używaj dedykowanych przycisków start/stop, które nawiązują stałe połączenie radiowe z jednostką odbiorczą.

Nadajnik kieszonkowy jest przeznaczony do intensywnego użytkowania i wiemy, że nasi klienci polegają na naszej zdolności do dostarczania funkcjonalności, którym mogą zaufać – to, co nazywamy Never-Stop Technology™ firmy Scanreco.

Nadajniki rakietowe Scanreco Rocket Flex Transmitter

Scanreco Rocket Flex oferuje wiele funkcji sterowania cyfrowego, a także informacje i komunikaty zwrotne od operatora. Nadajnik posiada 14 przycisków w jednym lub dwóch krokach. Dostosowanie przedniej etykiety nadajnika jest możliwe poprzez połączenie symboli graficznego i tekstu. Rocket Flex oferuje szeroki wachlarz funkcji i wysoki stopień adaptacji. Przyciski można skonfigurować tak, aby były chwilowe, zatzraskowe lub blokujące. Każdy przycisk może być przypisany do dowolnego wyjścia odbiornika, a także może być przypisany do kilku wyjść jednocześnie. Funkcja shift powiela funkcjonalność każdego przycisku. Opcjonalny wyświetlacz graficzny i pięć standardowych diod LED, które służą do przekazywania informacji zwrotnych z odbiornika, są programowalne.

Automatyczne zarządzanie częstotliwością pozwala na ciągłą pracę bez przerw spowodowanych zakłóceniami radiowymi z innych urządzeń bezprzewodowych. W przypadkach, gdy wymagany jest zwiększony zasięg działania, dodatkowy nadajnik Rocket Flex lub Pocket może działać jako repeater dla łącza radiowego.

Nadajnik komunikuje się z odpowiednim odbiornikiem za pomocą protokołu Scanreco i unikalnego kodu identyfikacyjnego. Gwarantuje to, że żaden inny nadajnik lub produkt Scanreco nie może przypadkowo aktywować urządzenia. Funkcja zatrzymania jest zgodna z poziomem wydajności "d"(PL d) określonym w EN ISO 13849-1, prawnie wiążącej normie dotyczącej krytycznych dla bezpieczeństwa elementów systemów sterowania.

Nadajnik Rocket Flex jest przeznaczony do intensywnego użytkowania i oferuje 120 godzin nieprzerwanego użytkowania. Jak zwykle nasi klienci mogą polegać na naszej zdolności do dostarczania funkcjonalności, której mogą zaufać - co nazywamy technologią Never-Stop™ firmy Scanreco.

Scanreco Handy Transmitters

Scanreco Handy to solidny nadajnik ręczny z innowacyjnymi przyciskami proporcjonalnymi. Prędkość kontrolowanego ruchu odpowiada bezpośrednio przemieszczeniu przycisku. Bezstopniowa regulacja prędkości umożliwia wyższy stopień precyzji i wydajności w porównaniu z tradycyjnymi przyciskami jedno- lub dwustopniowymi. Duże przyciski są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo obsługiwać nawet w rękawicach roboczych. Cztery proporcjonalne funkcje w dwóch kierunkach mogą być sterowane jednocześnie. Drugi tryb pracy pozwala na sterowanie dalszymi funkcjami proporcjonalnymi i cyfrowymi. Obszary do etykietowania funkcji tekstem, liczbami lub symbolami znajdują się na górze, a także obok każdego przycisku.

Wewnętrzne baterie AA zapewniają 20 godzin ciągłej pracy. Podłączając ładujący do Handy, akumulatory można w pełni naładować w ciągu około dwóch godzin. Wymiana baterii jest łatwa do wykonania przez operatora bez użycia narzędzi w przypadkach, gdy nie ma czasu na przerwanie pracy w celu naładowania.

Automatyczne zarządzanie częstotliwością pozwala na ciągłą pracę bez przerw spowodowanych zakłóceniami radiowymi z innych urządzeń bezprzewodowych. Funkcja kalibracji na miejscu umożliwia autoryzowanym użytkownikom dostosowanie ustawień prędkości bez żadnych zewnętrznych narzędzi lub oprogramowania.

Scanreco Mini Transmitters

Mini to kompaktowy i wszechstronny nadajnik, który można łatwo dostosować do własnych wymagań. Dzięki modułowej konstrukcji Mini może pomieścić 1-6 dźwigni liniowych lub 1-3 joysticki, a także kilka przycisków i przełączników. Pomimo kompaktowego formatu wszystkie elementy sterujące są tak dobrane i umieszczone, aby obsługiwać codzienne użytkowanie przez wiele godzin, nie powodując zmęczenia operatora.

Nadajnik ma pakiet zarówno standardowych, jak i opcjonalnych ustawień i funkcji poprawiających wrażenia operatora. Maksymalną prędkość ruchów proporcjonalnych można regulować za pomocą przełącznika "żółw / królik" w pięciu krokach. Kolorowy wyświetlacz o wysokiej wydajności, monochromatyczny wyświetlacz lub diody LED umożliwiają operatorowi informacje zwrotne z kontrolowanej maszyny.

Scanreco Maxi Transmitters

Maxi to najbardziej zaawansowany i wszechstronny nadajnik Scanreco z miejscem na wiele elementów sterujących, a także etykietowanie funkcji. Ergonomiczna obudowa występuje w dwóch podstawowych wersjach; za pomocą dźwigni liniowych lub joysticków. Maxi ma modułową konstrukcję i można go łatwo dostosować do własnych wymagań.

Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.